Movies
Ratings
63
A Wedding InvitationRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
SunnyRated ★ 5.0