Titles you rated
You're BeautifulRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
For You in Full BlossomRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5