Titles you rated
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5- Battle of TonguesRated ★ 3.5
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 5.0
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 5.0
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Movie RoomRated ★ 3.5