Titles you rated
Oh My VenusRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Cheer Up!Rated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.5
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5