Movies
Ratings
297
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Riverside MukolittaRated ★ 4.0
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 5.0
BabylonRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
NapoleonRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 1.5
FrankRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
The FlashRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 5.0