Series
Ratings
15
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
PianoRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Pure LoveRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 3.0
My Secret HotelRated ★ 3.0