Movies
Ratings
79
A MuseRated ★ 0.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 1.5
LolitaRated ★ 1.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 1.0
OthelloRated ★ 1.0
Under the Tuscan SunRated ★ 0.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 1.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 0.5
Approved for AdoptionRated ★ 0.5
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 0.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
AsuraRated ★ 0.5
Now You See MeRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 1.0
I, RobotRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 2.0