Titles you rated
Big ThingRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
Fashion KingRated ★ 2.5
Secret LoveRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 2.5
Sharp1Rated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.0
Bel AmiRated ★ 0.5
Sweet 18Rated ★ 3.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 0.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5