Series
Ratings
13
Abnormal SummitRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
High KickRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0