Series
Ratings
55
ChernobylRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 2.0
New HeartRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Halt and Catch FireRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Pushing DaisiesRated ★ 4.0
Pushing DaisiesRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.5
True BloodRated ★ 2.5
True BloodRated ★ 4.0
True BloodRated ★ 4.0