Movies
Ratings
15
HopeRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 2.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Runway CopRated ★ 5.0