Movies
Ratings
391
HuntRated ★ 5.0
The MediumRated ★ 0.5
OldRated ★ 2.0
UsRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 0.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 0.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 1.0
A Single ManRated ★ 4.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 0.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 0.5
1987: When the Day ComesRated ★ 0.5
Match PointRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.0