Movies
Ratings
1209
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The UnfairRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
The Room Next DoorRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
TullyRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 5.0