Titles you rated
Pension MetsaRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 1.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 5.0
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 4.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 2.5
High School King of SavvyRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5