Series
Ratings
23
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.5