Titles you rated
My Tutor Friend 2Rated ★ 2.0
AquamarineRated ★ 2.0
CluelessRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.5
FameRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 2.5
FlippedRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5
Peter PanRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 2.5
LeonRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.5
The Little MermaidRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5