Titles you rated
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
You Are My SunshineRated ★ 2.5
CarolRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.0
My Dear EnemyRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
MulanRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0