Movies
Ratings
23
The Maze RunnerRated ★ 5.0
FluRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0