Movies
Ratings
183
CartRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 4.0
WonderRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 4.0
DangalRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 5.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.0
CarolRated ★ 2.5
TakenRated ★ 4.0