Series
Ratings
503
Dan Da DanRated ★ 4.0
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
The Shiunji Family ChildrenRated ★ 3.5
Studio Apartment, Good Lighting, Angel Included.Rated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
Flower and AsuraRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
Monogatari Series: Off & Monster SeasonRated ★ 4.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.0
How to Become OrdinaryRated ★ 3.5
Too Many Losing Heroines!Rated ★ 4.0
Jellyfish Can't Swim in the NightRated ★ 3.5
The Dangers in My Heart Season 2Rated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Laid-Back Camp Season 3Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Blue Archive The AnimationRated ★ 3.5
Koisuru AsteroidRated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 3.5