Movies
Ratings
681
Smile 2Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 0.5
The HelpRated ★ 4.5
Hidden FaceRated ★ 2.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 0.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Back in ActionRated ★ 2.5
Officer Black BeltRated ★ 2.5