Titles you rated
Reborn RichRated ★ 3.0
AemaRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
Fake Profile Season 1Rated ★ 3.0- The FrogRated ★ 2.0
The 8 ShowRated ★ 2.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
KingdomRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 2.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5