Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 0.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
TriggerRated ★ 1.5
DorohedoroRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0