Movies
Ratings
698
Love UntangledRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
The Electric StateRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 0.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 5.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 1.0
Hunt for the WilderpeopleRated ★ 0.5
TenetRated ★ 4.0