Series
Ratings
38- 闘牌伝説 アカギRated ★ 5.0
Gurren LagannRated ★ 5.0- Kimagure Orange RoadRated ★ 4.0
- Future GPX Cyber Formula 11Rated ★ 5.0
- 위대한 수업, 그레이트 마인즈Rated ★ 5.0
Noble FarmerRated ★ 3.5
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 5.0
Initial D: First StageRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Sorcerous Stabber OrphenRated ★ 3.5
Slayers NextRated ★ 5.0
SlayersRated ★ 4.5- Toy Soldiers 2Rated ★ 5.0
- Toy SoldiersRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5