Movies
Ratings
217
Reign Over MeRated ★ 3.5
MasterRated ★ 4.0
The King's Case NoteRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
American HustleRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.5
The Brand New TestamentRated ★ 2.5
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5
Rakuen Tsuihou - Expelled from ParadiseRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5