Series
Ratings
40
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 3.5- Byzantium a Tale of Three CitiesRated ★ 4.5
Atom: The BeginningRated ★ 3.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.5
- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 3.5
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 4.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 3.5
72 Seconds Season 2Rated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5- DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 5.0