Movies
Ratings
18
A Barefoot DreamRated ★ 5.0
SuperstarRated ★ 1.0
One on OneRated ★ 0.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
FearlessRated ★ 2.5
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
Shirley: Visions of RealityRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 5.0
GodzillaRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Thread of LiesRated ★ 5.0