Movies
Ratings
310
On a Magical NightRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 3.0
GirlhoodRated ★ 3.0
Water LiliesRated ★ 4.0
Four Weddings and a FuneralRated ★ 2.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.0
While We're YoungRated ★ 4.5
A Serious ManRated ★ 3.0
Bad EducationRated ★ 2.5
ConstantineRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
Mistress AmericaRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5
The House of UsRated ★ 3.0
Oki's MovieRated ★ 2.5
Cold WarRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 5.0
SproutRated ★ 4.0
ShuttlecockRated ★ 2.0