Movies
Ratings
1123
Metallica: Through the NeverRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
TrainspottingRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5- NightmareRated ★ 3.5
The Gingko BedRated ★ 4.0
Au Revoir, UFORated ★ 3.0
No Blood No TearsRated ★ 3.5
AddictedRated ★ 3.5
Mr. HongRated ★ 3.0
SorumRated ★ 4.0
Wanee & JunahRated ★ 3.5- The LetterRated ★ 3.5
Turn It up to Eleven 2 : WILD DAYSRated ★ 3.5