Titles you rated
The Karate KidRated ★ 2.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
For HorowitzRated ★ 4.0
Officer of the YearRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 4.5