Series
Ratings
117- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
- Kuroko's BasketballRated ★ 4.5
- Play It Cool, GuysRated ★ 3.5
- IDOLiSH7 Third Beat!Rated ★ 4.0
- IDOLiSH7 Third Beat! Part 2Rated ★ 4.5
- IDOLiSH7 Second Beat!Rated ★ 4.0
- IDOLiSH7Rated ★ 4.0
- Bungo Stray Dogs Wan!Rated ★ 4.0
- Bungo Stray DogsRated ★ 4.5
- My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
- Bungo Stray DogsRated ★ 5.0
- MovingRated ★ 4.0
- Mask GirlRated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
- Free! Eternal Summer Season 2Rated ★ 3.0
- Free!Rated ★ 3.5
- Free! Dive to the FutureRated ★ 4.5
- Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
- Trigun StampedeRated ★ 4.5