Movies
Ratings
233
La La LandRated ★ 5.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5- Kimchi WarriorRated ★ 0.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
The MissionRated ★ 4.0
Tears of the SunRated ★ 2.5
We Were SoldiersRated ★ 4.0
ArmadilloRated ★ 4.0
DownfallRated ★ 4.0
AssemblyRated ★ 3.5