Series
Ratings
22
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5- DoubtRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
One More Happy EndingRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0