Movies
Ratings
537
RRRRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
NopeRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
Midsommar Director's CutRated ★ 3.5
Honest Candidate 2Rated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Bad GeniusRated ★ 3.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
EncantoRated ★ 3.0