Movies
Ratings
44
Black SwanRated ★ 3.0
CloserRated ★ 5.0
Becoming JaneRated ★ 5.0
AtonementRated ★ 5.0
Roman HolidayRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Gone with the WindRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.0