Titles you rated
Corpse BrideRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0