Series
Ratings
20
Liar GameRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.5
Twenty AgainRated ★ 4.0
GrimmRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
VRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Cheer Up!Rated ★ 3.5