Movies
Ratings
20
The Man from NowhereRated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.0