Titles you rated
She Was PrettyRated ★ 5.0
Jeon Woo ChiRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0- VikingsRated ★ 3.5
- War of MoneyRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.5
VikingsRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0