Titles you rated
Tidal WaveRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 2.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 5.0