Titles you rated
Blue TowerRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 2.5
SpartacusRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 5.0
DexterRated ★ 3.5- DexterRated ★ 4.0
Love Story in HarvardRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0