Movies
Ratings
308
Night Train to LisbonRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.5- WishRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.5
NonnasRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.0