Titles you rated
Bunny DropRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 2.5
Real SteelRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0