Titles you rated
Step UpRated ★ 0.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 0.5
Maundy ThursdayRated ★ 0.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 1.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 0.5
UpRated ★ 2.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 0.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 2.5
The Man from NowhereRated ★ 0.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 0.5
King and the ClownRated ★ 0.5
The Dark Knight RisesRated ★ 0.5
Edge of TomorrowRated ★ 0.5
A MuseRated ★ 3.0
HopeRated ★ 0.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 0.5