Titles you rated
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 5.0
Slayers RevolutionRated ★ 4.0- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.0
Dragon Ball GTRated ★ 4.5- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.5
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 3.5
- Yu Yu HakushoRated ★ 5.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.0
- 유희왕 1기Rated ★ 4.0
NonstopRated ★ 3.5
Shoot for the StarsRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 2.0- Fairy CommiRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
GiantRated ★ 4.0