Movies
Ratings
146
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 3.0
ThorRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Piranha 3DRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 3.0
RoboCop 2Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5