Titles you rated
PredestinationRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.0
The ClosetRated ★ 2.5
The Last BlossomRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Happy Death Day 2URated ★ 3.0
Start-UpRated ★ 2.5
Black MoneyRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Divine FuryRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5