Series
Ratings
28
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Delicious GuysRated ★ 3.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Tong: MemoriesRated ★ 3.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
Super BandRated ★ 4.5- 원피스 5기Rated ★ 4.0
- 원피스 4기Rated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5- 원피스 3기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
The Princess's ManRated ★ 1.5
The HeirsRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5