Movies
Ratings
141
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 3.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.0
BoltRated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 2.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 2.5
Freedom WritersRated ★ 3.5
Batman: The Dark Knight Returns, Part 2Rated ★ 3.5
Batman: The Dark Knight Returns, Part 1Rated ★ 3.5
LucyRated ★ 5.0
The Wizard of OzRated ★ 3.5
Wild ChildRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 3.5